HAKKINDA

www.teknohaberoyun.net, çevrimiçi dünyaya yeni giren veya girmeyi düşünen bilgisayar kullanıcılarına yardımcı olmayı amaçlayan bir rehber blogdur. Sitede göreceğiniz üzere birçok temel konuda detaylı açıklamalar yapılmıştır. Sitedeki açıklamaları takip ederek ciddi anlamda kaliteli bir blog açmak hiç de zor olmayacaktır.
10 yıldır bilgisayar teknisyeni olarak çalışıyorum. Ben evli güzel bir kızı olan bir babayım. Kişisel deneyimlerimi insanlarla paylaşma isteğinin beni blogger olmaya teşvik ettiğini söyleyebilirim.
Bu Siteyi Neden Açtım?


Blogcu olmayı ilk düşündüğümde, bunun hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Blog açmanın, site kurmanın ne olduğunu bilmeden bu işe girdim. Tabii ki doğru seçimleri yapmam uzun zaman aldı. Şimdi bu blogu, insanlar yanlış yaparak doğruyu bulsunlar ve benim gibi zamanlarını boşa harcamasınlar diye açtım. Amacım insanların faydalı bilgilere en kolay yoldan ulaşmasını sağlamak. Umarım bu konuda amacıma ulaşmışımdır.
Yeni başlayanların neredeyse "Blog yazmaya nereden başlamalıyım?" dediğini duyabiliyorum. Bu nedenle okumanızı tavsiye ettiğim ilk yazı site kurmak için 10 neden yazısı ve ardından blog açmadan önce bilmeniz gereken yazılardır. Bu yazıları okuduktan sonra BlogAcmak.com ana sayfasından başlayabilirsiniz.
Filinta tarafından